Zarząd

Kornel Szwaja

Prezes Zarządu

CEO & Co-Founder Skinwallet. Posiada 7 lat doświadczenia w rozwoju i zarządzaniu globalnym produktem. Współzałożyciel drugiej największej sieci reklamowej Shorte.st z ponad 2 milionami użytkowników o globalnym zasięgu. Od 2012 r. związany z Red Sky, wcześniej zdobywał doświadczenie jako Project Manager w Merix Studio. Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług na Uniwersytecie Szczecińskim.

Dawid Chomicz

Wiceprezes Zarządu

CTO & Co-Founder Skinwallet. Posiada 10 lat doświadczenia w budowaniu wysoce skalowalnych systemów globalnych. Współzałożyciel drugiej największej sieci reklamowej Shorte.st z ponad 2 milionami użytkowników o globalnym zasięgu. Związany z Red Sky od 2010 r., wcześniej zdobywał doświadczenie w firmach związanych z zarządzaniem projektami oraz tworzeniem oprogramowania.

Rada nadzorcza

Michał Wrzołek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Inwestor VC z bogatym, ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze venture capital / private equity, bankowości inwestycyjnej i doradztwie zarządczym. Obecnie pełni funkcję dyrektora inwestycyjnego w Tar Heel Capital Pathfinder. Wcześniej zdobywał doświadczenie w MCI, McKinsey, Azimutus oraz PwC, gdzie odpowiadał za m.in. wdrożenia strategii, rozwój spółek portfelowych. Członek Rady Nadzorczej w spółkach RentPlanet, Cloudevs, Plum Research. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość.

Piotr Skoneczny

Członek Rady Nadzorczej

Dyrektor inwestycyjny w Tar Heel Capital. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał doradzając przy projektach fuzji i przejęć w globalnych bankach inwestycyjnych Morgan Stanley, Nomura oraz private equity Darby Overseas. Zasiada w Radach Nadzorczych m.in. Mera Systemy, ELPLC, TMR Plastics. Posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne zdobyte w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Bartosz Lis

Członek Rady Nadzorczej

Doradca prawny w Tar Heel Capital Pathfinder z ponad 9-letnim doświadczeniem zawodowym. Wcześniej jako prawnik pracował w Holub – legal Radcy Prawni oraz Polish Tax Institute. Pełni rolę Członka Rady Nadzorczej w kilku spółkach m.in. Traceroute, Geekforce, Webumrella. W 2018 roku ukończył aplikacje adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie, jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji.

Wojciech Iwaniuk

Członek Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu agencji relacji inwestorskich InnerValue oraz Członek Zarządu INC. Z rynkiem kapitałowym związany od 2007 roku. Specjalista w tworzeniu strategii komunikacyjnych oraz doradztwie strategicznym, współpracował z kilkudziesięcioma spółkami z warszawskiej Giełdy. Jest członkiem Rad Nadzorczych w spółkach Klabeter, Play2Chill i Partners&Ventures. Posiada wykształcenie wyższe, studiował politologię na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Agnieszka Dyszczyk

Członek Rady Nadzorczej

Dyrektor administracyjny w Tar Heel Capital, odpowiada za zaplecze prawno-podatkowe. Wcześniej zdobywała doświadczenie w Funduszu Mistral jako Dyrektor Biura Zarządu i Administracji. Członek Zarządu oraz Rad Nadzorczych wielu spółek, m.in. Heiztechnik, FAM, Suret. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku stosunki międzynarodowe, ukończyła również studia podyplomowe Akademii Leona Koźmińskiego – prawo w praktyce dla menedżerów.